MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12543371
nr 1254 3371
Stolar
4 st, 1960-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:20:28
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr